525691-2023 - ResultaatNederland-Harderwijk: Diverse voedingsmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Eten & Drinken gemeente Harderwijk
Referentienummer: T31416
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit de levering van: Voedingsmiddelen, ingrediënten, dranken en
maaltijden die nodig zijn om het assortiment in het bedrijfsrestaurant te kunnen aanbieden.
De levering van toebehoren (koffie, thee, chocolade, melk, suiker, soms ook soep) in warmeen
koude drankautomaten is bij de aanbesteding van deze automaten gecontracteerd en valt
derhalve buiten de scope van dit inkooppakket.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Overeenkomst van 24 maanden plus 2 maal een optie tot verlenging van 1 jaar.