525867-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Europese aanbesteding voor terreinonderhoud en groenvoorziening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor terreinonderhoud en groenvoorziening
Beschrijving: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer die kan voorzien in de behoefte naar terreinonderhoud en groenvoorziening een raamovereenkomst aan te gaan. Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding voor terreinonderhoud en groenvoorziening volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. De raming van deze opdracht bedraagt circa € 75.000,- per jaar exclusief BTW (op basis van de gemiddelde uitgaven in de afgelopen vier jaar). Aan deze omschreven omvang in de aanbesteding kan de Inschrijver bij een gunning geen rechten ontlenen.
Interne identificatiecode: F24-TER
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77314000 Onderhoud van terreinen, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze aanbesteding is niet verdeeld in percelen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden en een verlenging daarna van driemaal 24 maanden. De maximale looptijd komt daarmee uit op 96 maanden