526091-2025 - Resultaat
Nederland – Kantoorautomatiseringssoftware – Aanbesteding financiële applicatie Provincie Limburg
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding financiële applicatie Provincie Limburg
Beschrijving: Provincie Limburg wenst een overeenkomst aan te gaan voor het leveren, implementeren (inclusief opleiding van de gebruikers en koppelingen met reeds aanwezige applicaties/software binnen de organisatie) en het onderhouden van een financiële applicatie voor Provincie Limburg, waarin twee volledig gescheiden administraties gevoerd worden. In de opdracht zit tevens een binnen de financiële applicatie gekoppeld contractmanagementsysteem. De provincie zoekt een opdrachtnemer die in staat is vanuit een samenwerking met de provincie de projectdoelstellingen te realiseren. Voor een volledige beschrijving van de opdracht en de bijbehorende voorwaarden en eisen die daaraan worden gesteld, wordt verwezen naar de in Mercell als bijlagen opgenomen Opdrachtomschrijving en Programma van Eisen.
Interne identificatiecode: T124803
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48920000 Kantoorautomatiseringssoftware
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 48219300 Administratieve software, 72212000 Programmering van toepassingssoftware, 72212443 Diensten voor ontwikkeling van boekhoudsoftware, 72227000 Advies over software-integratie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: - Meerwerk zoals (softwarematige) aanpassingen a.g.v. (innovatieve) ontwikkelingen in de aangeboden oplossing, wijzigingen in de regelgeving, wijzigingen van of in de applicaties die gekoppeld zijn of moeten worden aan de oplossing, kwaliteitsbehoefte van de Provincie of wijzigingen in het beleid. - Het afnemen van een andere, additionele module, die integraal onderdeel uitmaakt van de oplossing, waarvan de behoefte op het moment van aanbesteden niet bestaat en de omvang, alsook de betekenis van de additionele module, ondergeschikt aan de initiële opdracht is. = Het aantal gebruikers kan tijdens de gehele contractperiode (incl. verlengingen) toenemen met circa 10% tegen gelijkblijvende prijs. Bij het afnemen van het aantal gebruikers, ook maximaal 10% tijdens de gehele contractperiode (incl. verlengingen), wordt er door leverancier tegen dezelfde prijs gecrediteerd. De aanpassing van het aantal licenties kan 2 maal per jaar gedaan worden.