526232-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Brokerdienstverlening voor de inhuur van interim professionals
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brokerdienstverlening voor de inhuur van interim professionals
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van maximaal (1) één leverancier die zorg draagt voor de levering van Brokerdienstverlening en Intermediaire Dienstverlening aan de gemeente. Zie het aanbestedingsdocument en het Programma van Eisen voor een uitgebreide omschrijving van de dienstverlening.
Interne identificatiecode: C1000005001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten, 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000