526284-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – AI 2020-0290 Concessie Kweek lisdodde Burkmeer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2020-0290 Concessie Kweek lisdodde Burkmeer
Beschrijving: Concessie Kweek lisdodde Burkmeer De projectdoelstellingen staan beschreven in het PvE, het bestaat in hoofdlijnen uit de volgende werkzaamheden: - Het geschikt maken van de Burkmeer polder voor het kweken van Lisdodde; - Het kweken van Lisdodde t/m 2025 (30 ha); - Het natuurlijk beheren van de polder (51 ha); - Het zorgen voor een zo duurzaam mogelijk eindproduct binnen de Amsterdamse markt; - Een vaste looptijd van 5 jaar met een verlengingsoptie van aansluitend 5 jaar.
Interne identificatiecode: AI 2020-0290
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Concessie Kweek lisdodde Burkmeer
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Gemeente garandeert binnen de initiële looptijd van 5 jaar van deze Concessieovereenkomst een omzet van € 460.000,- incl. BTW, dit is de vergoeding onrendabele top.