526825-2025 - Resultaat
België – Bewakingsdiensten – Overheidsopdracht voor diensten inzake de bewaking van de gebouwen van de Belgische Staat in de Democratische Republiek Congo
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht voor diensten inzake de bewaking van de gebouwen van de Belgische Staat in de Democratische Republiek Congo
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is de bewaking van de gebouwen van de Belgische Staat in de Democratische Republiek Congo en meer bepaald in Kinshasa en Matadi. Om de gedetailleerde technische bepalingen te kunnen ontvangen, moet(en) de bevoegde persoon (personen) om redenen van vertrouwelijkheid de bij het bestek gevoegde vertrouwelijkheidsverklaring invullen en ondertekenen en per e-mail toezenden aan de volgende adressen: B&B5-PublicProcurement@diplobel.fed.be en sv2@diplobel.fed.be.
Interne identificatiecode: BZAE/SV2/GA-AMBABEL-KIN/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BZAE/SV2/GA-AMBABEL-KIN/2025 - 1
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is de bewaking van de gebouwen van de Belgische Staat in de Democratische Republiek Congo en meer bepaald in Kinshasa en Matadi.
Interne identificatiecode: 1