526834-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst voor de uitvoering van milieu- en natuurtaken door doelgroepwerknemers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de uitvoering van milieu- en natuurtaken door doelgroepwerknemers
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de uitvoering van milieu- en natuurtaken door doelgroepwerknemers
Interne identificatiecode: 20242557
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20242557 - 1
Interne identificatiecode: 1