526914-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaken van scholen – NU LPS - Schoonmaakdiensten, locatie De Biezenhof
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: NU LPS - Schoonmaakdiensten, locatie De Biezenhof
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Lowys Porquinstichting , Locatie: De Biezenhof. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Eerdere aankondiging: 800274-2024
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000