CPV-code hoofdcategorie 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit het op beeldkwaliteit onderhouden van de buitenruimte aangevuld met een aantal specifieke frequentieposten voor het uitvoeren van onderhoud.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Nieuwland, Hoogland, Kattenbroek en Calveen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor de hoeveelheden verwijzen wij u naar het bij deze leidraad behorende bestek.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/01/2023Einde: 01/01/2027
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Optie tot verlenging van 2 maal 2 jaar. Verlenging vindt plaats per perceel. Het al dan niet verlengen van een perceel heeft geen invloed op het al dan niet verlengen van de andere percelen.
Vathorst en Hooglanderveen
Perceel nr.: 2
Bergkwartier, Vermeerkwartier en Leusderkwartier
Perceel nr.: 3
Soesterkwartier en Isselt
Perceel nr.: 4
Randenbroek en Schuilenburg
Perceel nr.: 5