See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging naar aanleiding van de Europese aanbesteding voor Inhuur personeel niet in loondienst (PNIL), tot schaal 9
Beschrijving: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Inschrijver een raamovereenkomst aan te gaan die kan voorzien in de totale inhuurbehoefte van de inhuurgroepen zoals in de aanbestedingsdocumenten is beschreven. De raming voor de komende jaren bedraagt gemiddeld circa € 1.600.000,- per jaar. Dit bedrag is inclusief 21% BTW.
Interne identificatiecode: GMWEST-PNIL9
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1