2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Gemeente Delft
Beschrijving: Aanbestedende Dienst heeft regelmatig behoefte aan uitbreiding van capaciteit en expertise en beoogt met de instelling van het DAS op eenvoudige wijze en op korte termijn Opdrachten te gunnen voor het verlenen van diensten op de desbetreffende gebieden. Hiertoe stelt Aanbestedende Dienst dit DAS op voor de inhuur van extern personeel.
Interne identificatiecode: 5767820
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Betreft instellen van een Dynamisch Aankoopsysteem middels deze aanbesteding welke plaats vindt volgens de Europese niet-openbare procedure conform het gestelde in artikel 2.48 t/m 2.50 van de Aanbestedingswet 2012
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000