527535-2023 - ResultaatNederland-Goirle: Beveiligingsdiensten
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beveiliging CNO gemeente Goirle
Referentienummer: 2022-031088
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft de beveiliging van een opvanglocatie voor asielzoekers aan de Tilburgseweg 209 te Goirle.
De opdracht bestaat uit hoofdzaak uit het volgende:
1. Uitvoeren van het deur- en toegangsbeleid van de CNO;
2. Controleren van binnen locatie (douches, toiletten, wasruimtes, gemeenschappelijke ruimtes, etc.) en buitenlocatie
3. Borgen gastvrijheid en veiligheid in de gebouwen en op het terrein (incl. moeilijke gesprekken /de-escalerende gesprekken voeren);
4. Handhaven huisregels
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
3 personen 24/7