527676-2025 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – SOC-SIEM Dienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: SOC-SIEM Dienstverlening
Beschrijving: SOC-SIEM Dienstverlening Wij gaan uit van een maximale waarde van € 1.000.000 Incl. verlengingsopties, totaal 9 jaar
Interne identificatiecode: Z25 212845
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: SOC-SIEM Dienstverlening max. geraamde waarde is incl. verlengingen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging