Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42510000 Warmtewisselaars, luchtbehandelings- en koeluitrusting en filtertoestellen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Algemene informatie
Voorbehouden deelname: