Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Binnen de gemeentegrenzen van de gemeenten Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Helmond, Laarbeek en Someren