2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Chromebooks
Beschrijving: Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Chromebooks voor Stichting Openbaar Basisonderwijs Duin- en Bollenstreek. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Chromebooks en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Chromebooks en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Openbaar Basisonderwijs Duin- en Bollenstreek met 3050 leerlingen en 323 medewerkers.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1