Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: De werkzaamheden hebben betrekking op bestaande poldergemalen binnen het beheersgebied van Waterschap Rivierenland.