See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 20.500/1 - Zoutleeuw, collector Roelbeek
Beschrijving: Project 20.500/1 - Zoutleeuw, collector Roelbeek. • Het opbreken van de bestaande rioleringsbuizen • Het opbreken van rijwegen en lijnvormige elementen • Het opbreken van bermverhardingen opgebouwd uit diverse materiaalsoorten; • Het aansluiten van huishoudelijke regenwaterafvoeren en slokkers op het RWA-stelsel; • Het aansluiten van huishoudelijke vuilwaterafvoeren op het DWA-stelsel; • Het bouwen van kopmuren in grachten; • Grondwerken voor riolerings- en wegeniswerken; • Het herprofileren van grachten; • Het aanleggen van DWA-riolering in open sleuf; • Het aanleggen van RWA-riolering in open sleuf; • Vernieuwing van de inbuizing op een gecategoriseerde waterloop (2e categorie); • Het aanleggen van rijwegen in asfalt- en betonverharding; • Het aanleggen van betonnen lijnvormige elementen; • Het uitvoeren van archeologisch (voor)onderzoek.
Interne identificatiecode: 20500/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20500/1 - 1
Interne identificatiecode: 1