2. Procedure
Procedure
Titel: Algemene IT-ondersteuning
Beschrijving: Algemene IT-ondersteuning
Interne identificatiecode: PPP0M2-211/5013/2024/031
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72220000 Systeem- en technisch advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Infrastructuur en werkplekondersteuning
Beschrijving: Infrastructuur en werkplekondersteuning
Interne identificatiecode: 2024/031_1
Aanvullende classificatie (cpv): 71311300 Adviezen inzake infrastructuur
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (De inschrijver dient in deze gevallen een prijs op te geven per halve dag opleiding awareness, en de prijs per maand per gebruiker om 24/7 dienstverlening te voorzien.)
Perceel: LOT-0002
Titel: Documentbeheer, datastructuur en Intranet
Beschrijving: Documentbeheer, datastructuur en Intranet
Interne identificatiecode: 2024/031_2
Aanvullende classificatie (cpv): 72512000 Documentbeheerdiensten
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De eisen staan omschreven in de technische bepalingen.)
Perceel: LOT-0003
Titel: Telefonie
Beschrijving: Telefonie
Interne identificatiecode: 2024/031_3
Aanvullende classificatie (cpv): 64000000 Post- en telecommunicatiediensten, 51340000 Installatie van lijntelefonie-uitrusting