529731-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Doorontwikkeling samenwerkingsinstrument voor de industrie in energietransitie
Referentienummer: IUC202207087
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Grote maatschappelijke opgaven vragen om regie van de overheid. Zo ook de energietransitie, maar hoe neem je als overheid die regie? De energietransitie is al in beweging, maar heeft nog niet het tempo dat gewenst is om de klimaatdoelen te halen. Hoe kan de overheid vanuit haar regierol de energietransitie versnellen?
Over de afgelopen jaren zijn op initiatief van de overheid verschillende maatregelen en instrumenten ontwikkeld en toegepast om de energietransitie en circulariteit in de industrie te stimuleren. In de huidige implementatiefase ziet Opdrachtgever dat juist de interactie vanuit de industrie met haar omgeving steeds meer focus krijgt. Het doel van de opdracht is om te komen tot een nieuw instrument dat radicale, maatschappelijk verbonden en verantwoorde vernieuwing van de industrie bevordert.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
73210000 Advies inzake onderzoek, 73120000 Experimentele ontwikkeling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
150.000 euro