See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van niet steriele ademhalingstoebehoren
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van niet steriele ademhalingstoebehoren
Interne identificatiecode: PPP103-2626/5419/2025-AZ-09-014-LVD
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zuurstofbril volwassenen
Beschrijving: non allergeen, elastisch, model over de oren, volledig met antiknik toevoerslang van ongeveer 210cm met conisch uitlopende soepele neusstukjes, anatomisch gebogen- voorzien van neusbrug- indien mogelijk vrij van DEHP (Di(2 ethylhexl) phtalaten (wil stavingsstukken toevoegen)). Gemakkelijk aanpasbaar om het oor te beschermen. Huidig merk: Salter Labs
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Aerosolset
Beschrijving: Eenvoudig te deconnecteren bestaande uit: - masker met versteviging ter hoogte van de neus en bolvormig ter hoogte van de mond - verstuivingskamer met hoog volume output - anitknik zuurstofslang van ongeveer 210cm Huidig merk: Intersurgical
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Zuurstofmaskers
Beschrijving: post 1: zuurstofmasker voor volwassenen met elastische band, voor medium zuurstofconcentratie volledig met antiknik toevoerslang van minstens 210cm vast aan het masker of stevige, veilige bevestiging. Versteviging ter hoogte van de neus -bolvormig ter hoogte van de mond post 2: zuurstofmasker voor kinderen met elastische band, voor medium zuurstofconcentratie volledig met antiknik toevoerslang van minstens 210cm vast aan het masker of stevige, veilige bevestiging. Versteviging ter hoogte van de neus -bolvormig ter hoogte van de mond post 3: zuurstofmasker voor volwassenen met zak Zuurstofmasker voor volwassenen met non-rebreathing bag met elastische band, voor medium zuurstofconcentratie volledig met antiknik toevoerslang van minstens 210cm vast aan het masker of stevige, veilige bevestiging. Voorzien van een reservoir en versteviging ter hoogte van de neus - bolvormig ter hoogte van de mond Huidig merk: Hudson
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Tracheostomie tubehouder
Beschrijving: Huidig merk: Novo Klinik-Service GmbH
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Endotracheale tubehouder via de mond
Beschrijving: Huidig merk: Dale
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Bubbelslang aspiratie wit/transparant
Beschrijving: binnen Ø ± 5mm slang - binnen Ø ± 10 mm luchtcel - kleurloos - mag niet plat gezogen kunnen worden bij gebruik - minimum 7 meter per rol - maximum 60m per rol Huidig merk: Int’Air Médical
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Bubbelslang zuurstof groen
Beschrijving: - antiknik - groene kleur - doorsnede binnen Ø ± 3mm - in verdeeldoos van minimum 7 meter per rol - maximum 60 meter per rol Huidig merk: Intersurgical
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Anesthesiemaskers
Beschrijving: Disposable anesthesiemasker met bij voorkeur opblaasbare rand transparant zodat vitale signalen gezien kunnen worden - bij voorkeur gemaakt uit PVC - te gebruiken met reanimatie, anesthesie - en ventilatieapparatuur De haakring is geen vereiste Duidelijke maatherkenning op de verpakking is een meerwaarde Aansluiting binnen Ø 22mm 6 maten Huidig merk: Dalhausen
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Silicone ronde anesthesiemaskers
Beschrijving: Huidig merk: Intersurgical 2 maten
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Smoothbore beademingssystemen
Beschrijving: 22 mm smoothbore beademingssystemen >=2,8m - aansluitingen aan het toestel 2x22F - 2 vochtvangers - y-stuk 22M/15F - monitorlijn ± 3,0m - >= 1,2m extra slang en 2 liter ballon Huidig merk: 5008019 Intersurgical
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Single Patient use beademingsballon met overdrukventiel + masker
Beschrijving: Single patient-use beademingsballon met drukbegrenzingsventiel - zuurstofreservoir - zuurstofleiding en wegwerpmasker(s). 2 maten Huidig merk: Ambu Spur II
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Resuscitation set
Beschrijving: Reanimatieset met APL-klep, type Mapleson D. zonder beademingsmasker +- 2,10 meter Huidig merk: AMBS1608/013 ARMSTRONG MEDICAL
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Bitrac full-face masker voor non-invasieve beademing voorzien van anti-verstikkingsventiel en verwisselbaar vented hoekstuk
Beschrijving: Total-face masker voor non-invasieve beademing, voorzien van een anti-verstikkingsventiel. 3 maten huidige referentie 313-9552, 313-9554, 313-9555 Bitrac Maxshield Select PULMODYNE
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Disposable laryngoscoopblad en heft
Beschrijving: huidige merk: KaWe
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Laryngoscoop bladen disposable voor Heine Beta NT3 en NT4 handvaten
Beschrijving: Huidig merk: Intersurgical Macintosh style (3 maten)
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Mondpijp guedel airway
Beschrijving: Huidig merk: Intersurgical (6 maten)
Interne identificatiecode: 2025-AZ-09-014-LVD_16