52993-2023 - ResultaatBelgië-Roeselare: Loonadministratiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Overheidsopdracht voor diensten met als voorwerp “levering van een softwarepakket voor loonadministratie met uitgebreide dienstverlening (sociaal secretariaat)”
Referentienummer: LAPUB-20220914/bestek_ss_01/Xplo_vzw-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79211110 Loonadministratiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbestedende overheid wenst over te gaan tot de aankoop van een softwarepakket voor loonadministratie en tot de aanstelling van een sociaal secretariaat.
Het sociaal secretariaat zal diensten voor loonadministratie leveren volgens het Belgische sociale zekerheidsrecht, een softwarepakket aanleveren met service- en onderhoudscontract en juridisch advies verstrekken met betrekking tot sociaal recht, arbeidsrecht en fiscaal recht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding