See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie Technisch onderhoud openbare toiletten
Beschrijving: Openbare toiletvoorzieningen zijn belangrijk voor de inwoners en bezoekers van een stad. Momenteel heeft de gemeente Den Haag 12 openbare toiletten. De gemeente Den Haag heeft circa 17 jaar geleden negen openbaren toiletten aangeschaft en geplaatst. Circa drie jaar geleden heeft de gemeente Den Haag besloten om nog extra drie openbare toiletten aan te schaffen en te plaatsen. Deze toiletten zijn sindsdien operationeel in de openbare ruimte en worden intensief gebruikt door inwoners en bezoekers. Het technisch onderhoud is ad hoc uitgevoerd door de verschillende partijen die destijds de openbare toiletten hebben geleverd en geïnstalleerd. De openbare toiletten gaan nog circa drie jaar mee. De gemeente Den Haag is, op basis van art. 4.15 en 4.16 van de Aanbestedingswet, voornemens per leverancier een contract te sluiten voor het technisch onderhoud van de openbare toiletten. Aan Sanitronics International B.V., JCDecaux Nederland B.V. en Pop-Up toilet Company B.V. zal gevraagd worden te verzorgen voor het technisch onderhoud van de openbare toiletten. Elke leverancier dient zijn openbare toiletten technisch te onderhouden die destijds door de leverancier zijn geleverd en geplaatst. Indien belanghebbenden, ondanks de door de gemeente Den Haag gegeven motivering, bezwaar willen maken tegen de voorgenomen procedurekeuze, dienen zij dit bezwaar binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging en voorzien van een toelichting, in te dienen. Het bezwaar kan via een bericht in Mercell worden ingediend.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50760000 Reparatie en onderhoud van openbare toiletten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000