2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiel toezicht applicatie op basis van SaaS
Beschrijving: Het door Opdrachtnemer laten verrichten van de levering, hosting en onderhoud van een Mobiel toezicht applicatie, op basis van SaaS, alsmede het verrichten van ondersteunende dienstverlening voor deze applicatie. Met Opdrachtnemer wordt een overeenkomst aangegaan voor een initiële contactperiode van 5 jaar, met 5 maal de mogelijkheid om de overeenkomst met één jaar te verlengen. Maximale duur van de overeenkomst is tien jaar. Contractwaarde: 1.5 – 2.0 miljoen euro.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het door Opdrachtnemer laten verrichten van de levering, hosting en onderhoud van een Mobiel toezicht applicatie, op basis van SaaS, alsmede het verrichten van ondersteunende dienstverlening voor deze applicatie. Contractwaarde: 1.5 – 2.0 miljoen euro.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met Opdrachtnemer wordt een overeenkomst aangegaan voor een initiële contactperiode van 5 jaar, met 5 maal de mogelijkheid om de overeenkomst met één jaar te verlengen. Maximale duur van de overeenkomst is tien jaar.