530632-2025 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Preferred supplier Inwonersparticipatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Preferred supplier Inwonersparticipatie
Beschrijving: De gemeente zoekt een bureau en/of drie bureaus die zich voor in ieder geval voor drie jaar als preferred supplier aan de gemeente willen binden. Zodat de gemeente een eenduidige manier van participeren kan ontwikkelen die de komende jaren op verschillende onderwerpen ingezet kan gaan worden. Zij kunnen zich profileren als partij voor kleine, middel of grote trajecten met een daarbij passend aanbod.
Interne identificatiecode: 771910
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000