2. Procedure
Procedure
Titel: A08.384.2023 Raamovereenkomst Maaibestek Oegstgeest en Zoeterwoude
Beschrijving: De huidige Overeenkomst voor het Onderhoud Maaien bermen, taluds en sloten loopt ten einde, daarom wensen de gemeente Zoeterwoude en Oegstgeest een nieuwe Overeenkomst af te sluiten. De dienst betreft het maaien van bermen, taluds en sloten. De werkzaamheden dienen te worden uitgevoerd zoals beschreven in de besteknummer L81 (Zoeterwoude) en besteknummer B&O 23-02. (Oegstgeest) Het bestek bestaat uit twee percelen,
Interne identificatiecode: A08.384.2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Zoeterwoude
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan uit: maaien van gazons, bermen, grastegels op parkeerplaatsen en rietvegetatie. Het knippen van hagen. Het uitmaaien van watergangen, waterpartijen en bosplantsoen en de verwerking van vrijgekomen materialen. De dienst betreft het maaien van bermen, taluds en sloten. De werkzaamheden dienen te worden uitgevoerd zoals beschreven in de besteknummer L81 (Zoeterwoude)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst twee (2) keer met één (1) jaar verlengt worden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Oegstgeest
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan uit: maaien van taluds, rietvegetatie, het uitmaaien van watergangen en de verwerking van vrijgekomen materialen. De werkzaamheden dienen te worden uitgevoerd zoals beschreven in de besteknummer B&O 23-02.
Interne identificatiecode: 2