2. Procedure
Procedure
Titel: Asset inventory en Vulnerability tool
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Het leveren en implementeren van een robuuste oplossing die: • Volledig en accuraat inzicht biedt in alle IT-activa binnen onze organisatie. • Kwetsbaarheden automatisch detecteert en identificeert over de volledige IT-infrastructuur. • Risico’s analyseert en prioriteert op basis van CVSS-scores en actuele dreigingsinformatie. • Remediëring van kritieke kwetsbaarheden aanstuurt en opvolgt op een efficiënte en tijdige manier. • Heldere rapportages en dashboards genereert voor zowel technische teams als het management, ter ondersteuning van beveiligingsstatus en NIS2-conformiteit.
Interne identificatiecode: PPP0N3-4781/6521/PRO/MB/2025/00119
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRO/MB/2025/00119_1