531209-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: Diensten in verband met software
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Identity and Access Management
Referentienummer: 22 07 15 AHK
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72260000 Diensten in verband met software
II.1.4.
Korte beschrijving
Levering van een Identity and Access Management middels SAAS en aanverwante dienstverlening
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.