531408-2026 - Resultaat
België – Kantoormeubilair – Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van kantoormeubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van kantoormeubilair
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht betreft het leveren en installeren van kantoormeubilair
Interne identificatiecode: 2026-HospiLim-3001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Werkplekuitrusting
Beschrijving: Allerlei meubilair voor de werkplekuitrusting: bureau's, ladenblokken, akoestische wanden, roldeurkasten, vergadertafels, voetenbank,...
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Bureaustoelen
Beschrijving: Bureaustoelen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Bezoekersstoelen en wachtbanken
Beschrijving: Bezoekersstoelen en wachtbanken voor ziekenhuizen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Vergaderstoelen
Beschrijving: Vergaderstoelen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Krukjes 4-poots en krukjes met wielen
Beschrijving: Allerlei krukjes: 4-poots, met wielen en zadelkrukjes
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Klapstoelen
Beschrijving: Klapstoelen, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Salontafels en kuipzetels
Beschrijving: Salontafels en kuipzetels, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
Interne identificatiecode: 7