2. Procedure
Procedure
Titel: Specialist Gegevensconversie Openbare Ruimte - cluster SB
Beschrijving: Ben jij een ervaren specialist in gegevensconversie en assetmanagement? Voor een gemeente Rotterdam zoeken we een expert die een sleutelrol speelt bij de implementatie van iASSET en IMBOR 2025. Je zorgt voor de migratie en kwaliteitsborging van beheerdata voor de openbare ruimte en draagt bij aan een toekomstbestendig beheersysteem.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000