531602-2025 - Resultaat
België – Diensten voor technische testen, analyse en adviezen – Raamovereenkomst asbestinventarisatie voor woonmaatschappijen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst asbestinventarisatie voor woonmaatschappijen
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 1: regio Brugge, Westhoek en Midden-kust
Beschrijving: Perceel 1: regio Brugge, Westhoek en Midden-kust. Woonmaatschappijen: Vivendo, WM Ijzer & Zee, Woonsprong, Zetus. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 2: regio Westhoek, Midwest en Zuid-West-Vlaanderen
Beschrijving: Perceel 2: regio Westhoek, Midwest en Zuid-West-Vlaanderen. Woonmaatschappijen: SW+, Thuiswest, WM Impuls-Menen-Wervik, Woonstart. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 3: regio Waasland en regio Gent
Beschrijving: Perceel 3: regio Waasland en regio Gent. Woonmaatschappijen: De Thuisbouwer, Dimensa, Stek92, Thuispunt Gent, Tuinwijk, WM Meetjesland, Woonpijler. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 4: regio Gent, regio Vlaamse Ardennen, Denderregio, Regio Halle-Vilvoorde
Beschrijving: Perceel 4: regio Gent, regio Vlaamse Ardennen, Denderregio, Regio Halle-Vilvoorde. Woonmaatschappijen: Het Vlaams Woonanker, WM Providentia, WM Dender-Zuid, WM Vlaamse Ardennen, Woonpunt Zennevallei, Woonveer Klein-Brabant. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 5: regio Oost-Brabant
Beschrijving: Perceel 5: regio Oost-Brabant. Woonmaatschappijen: Dijledal, Inter-Vilvoordse Maatschappij voor Huisvesting, Kanvaz, Woontrots. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 6: regio Kempen en regio Rivierenland
Beschrijving: Perceel 6: regio Kempen en regio Rivierenland. Woonmaatschappijen: LeefGoed, WM Rivierenland, Woonschakel Berg & Nete, Woonstroom. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 7: regio Antwerpen
Beschrijving: Perceel 7: regio Antwerpen. Woonmaatschappijen: Thuisrand, Woonhaven, Woonkade Rupelstreek. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: INITIA-2024-01 Asbestinventarisatie - Perceel 8: regio Limburg
Beschrijving: Perceel 8: regio Limburg. Woonmaatschappij: Wonen in Limburg. Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten voor sociale woningen en andere goederen van woonmaatschappijen, gelegen in het Vlaams Gewest. Als extra dienstverlening biedt deze raamovereenkomst ook de mogelijkheid tot opmaak van andere soorten asbestinventarisaties: - opmaak van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - actualisatie van een asbestinventaris i.k.v. codex welzijn op het werk; - asbestinventaris i.k.v. sloop, bv sloopopvolgingsplan.
Interne identificatiecode: 8