Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Bestek voor de verlengingsopties
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Utrecht (NL310)
Land: Nederland