2. Procedure
Procedure
Titel: Transport en verwerking Puin
Beschrijving: De Opdracht omvat het transport en de verwerking van Puin (mono stromen van de milieustraten) waar recycling als de standaard verwerkingsmethode wordt beschouwd. Gebaseerd op het tonnage van 2024 is de schatting ca. 11.500kt puin per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Transport en vewerking puin
Beschrijving: Transport en verwerking puin, vanaf diverse milieustraten Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Contractverlenging
Perceel: LOT-0003
Titel: Verwerking Puin Gemeente Waddinxveen en Zuidplas
Beschrijving: Verwerking puin, exclusief transport, gemeeente Waddinxveen en Zuidplas
Interne identificatiecode: 3