532266-2026 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – CONTRACTWIJZIGING raamovereenkomst EU-300
Aankondiging van wijziging contract
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: CONTRACTWIJZIGING raamovereenkomst EU-300
Beschrijving: Ophoging maximale waarde van 300.000.000 Euro in art. 5.2 raamovereenkomst EU-300 met 130.000.000 Euro.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000