532308-2024 - Resultaat
Nederland – Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger – Wapenschildhoezen en armleggers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wapenschildhoezen en armleggers
Beschrijving: De Opdracht omvat de productie en Levering van wapenschildhoezen en armleggers voor het bestaande rotan wapenschild van de Politie. Het rotan wapenschild met de wapenschildhoes en de armlegger worden voornamelijk gebruikt door de ME van de Politie. ME is Mobiele Eenheid ook wel anti-riot genoemd.
Interne identificatiecode: PU0035
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Aanvullende classificatie (cpv): 19000000 Leder, textielweefsels, kunststof en rubber materialen, 35200000 Uitrusting voor de politie, 35810000 Persoonlijke uitrusting, 39563400 Geïmpregneerde, eenzijdig of tweezijdig beklede textielweefsels
5. Perceel
Perceel: LOT-0000