Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Openbare Europese aanbesteding (Buiten- en binnen) Schilderwerk
Referentienummer: 16 03 23 AHK
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45440000 Schilderwerk en beglazing
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding betreft een Openbare Europese aanbesteding met als doel te komen tot een overeenkomst met één (1) opdrachtnemer die ervaring heeft met buiten- en binnenschilderwerk en die zich verantwoordelijk voelt voor de te onderhouden schilderwerken en als een ‘goed leverancier’ de kwaliteit van het schilderwerk op het vereiste niveau houdt.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Schilderwerk (buiten & binnen)
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45440000 Schilderwerk en beglazing
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen