532838-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – 1776 - Gewoon groenonderhoud grasperken, groenstroken, wandelpaden, fietsverbindingen e.a - in Groot Zaventem 2025 tot en met 2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 1776 - Gewoon groenonderhoud grasperken, groenstroken, wandelpaden, fietsverbindingen e.a - in Groot Zaventem 2025 tot en met 2028
Beschrijving: De uit te voeren opdracht betreft het onderhoud van openbaar groen in verschillende wijken/straten van de gemeente. Deze opdracht omvat 12 percelen. Details per perceel zie technische bepalingen en inventaris. voorwaarde : Het eerste jaar start vanaf de gunning van dit dossier of uiterlijk op 1 september 2025 en loopt tot 30 oktober 2025. Het aantal nog uit te voeren beurten zal afgesproken worden van zodra de gunningsdatum gekend is.
Interne identificatiecode: PPP0GH-1776/5153/CAD/2025/001/groen/1776
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Wijk Havidal + Mariadal + Park Stockmansmolen
Beschrijving: Wijk Havidal + Mariadal + Park Stockmansmolen
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Park Zeenstraat + Park Derscheidlaan + 's Gravenveld/Taymansstraat
Beschrijving: Park Zeenstraat + Park Derscheidlaan + 's Gravenveld/Taymansstraat
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Sterrebeekstraat + Tramlaan
Beschrijving: Sterrebeekstraat + Tramlaan
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Omgeving Kerk SSW/park Lieckendaal + Korenveld/Haverveld + School SSW + Eversestraat
Beschrijving: Omgeving Kerk SSW/park Lieckendaal + Korenveld/Haverveld + School SSW + Eversestraat
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Hazenlaan/Spreeuwenlaan + Wijk Fazantenlaan/Patrijzenlaan + Olmenstraat
Beschrijving: Hazenlaan/Spreeuwenlaan + Wijk Fazantenlaan/Patrijzenlaan + Olmenstraat
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Carpoolparking Nossegem + Boereboomlaan/Kersenberg
Beschrijving: Carpoolparking Nossegem + Boereboomlaan/Kersenberg
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Hippodroomlaan/Perkstraat/Steenput + Du Roy de Blicqylaan + Jagerstraat
Beschrijving: Hippodroomlaan/Perkstraat/Steenput + Du Roy de Blicqylaan + Jagerstraat
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8 (OCMW)
Beschrijving: Perceel 8 (OCMW)
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Rode Cité + Omgeving klein kerkje + Vilvoordelaan
Beschrijving: Rode Cité + Omgeving klein kerkje + Vilvoordelaan
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Ikaros + Bremberg fietspad + Pootstraat + Parking Kortestraat
Beschrijving: Ikaros + Bremberg fietspad + Pootstraat + Parking Kortestraat
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Watertorenlaan + Alex Feldheimstraat + Doggeweg/Lindenstraat + Quitmannplein
Beschrijving: Watertorenlaan + Alex Feldheimstraat + Doggeweg/Lindenstraat + Quitmannplein
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Acht Bunderstraat + Maalderij en parking
Beschrijving: Acht Bunderstraat + Maalderij en parking
Interne identificatiecode: CAD/2025/001/groen/1776 12_12