2. Procedure
Procedure
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschrijving: Het kunnen verstrekken van een eindejaarsgeschenk ten behoeve van de medewerkers van de gemeente Tilburg. Dit door middel van : Het hebben van een systeem waarbij de doelgroep hun bedrag kunnen omzetten in het gewenste product. b. Verzorging van de klantenservice t.b.v. de uitvoering van bestellingen; c. Actief benaderen en samenwerken met partijen die via het systeem hun producten aanbieden. Zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 2024-615-JB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging