2. Procedure
Procedure
Titel: Veiligheids- en beeldschermbrillen
Beschrijving: Levering van veiligheids- en beeldschermbrillen incl. bijbehorende dienstverlening
Interne identificatiecode: T147293
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33734000 Brillen
Aanvullende classificatie (cpv): 33735000 Beschermende brillen, 33735100 Veiligheidsbrillen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000