533815-2024 - Resultaat
Nederland – Gezondheidszorg en maatschappelijk werk – Wmo begeleiding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo begeleiding
Beschrijving: Betreft noodzakelijk geworden aanvullende dienstverlening, waarbij gebruikgemaakt wordt van artikel 2.163d Aanbestedingswet 2012. Wmo begeleiding voor Haren
Interne identificatiecode: 02032018
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wmo begeleiding Haren
Beschrijving: Zie publicatie: 2021/S 204-533969
Interne identificatiecode: 1