534487-2022 - MededingingNederland-Arnhem: Karteringsdiensten voor plattelandsgebieden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst actualisatie en advisering habitattypen- en leefgebiedtypenkaarten 2023-2026
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71222200 Karteringsdiensten voor plattelandsgebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een Raamovereenkomst met twee (2) Opdrachtnemers voor het verlenen van Diensten voor actualisatie en advisering habitattypen- en leefgebiedtypenkaarten 2023-2026 aan Provincie Gelderland.
Het betreft opstellen van en advisering over habitattypenkaarten en stikstofgevoelige leefgebiedtypenkaarten van Natura 2000 gebieden waarvoor Provincie Gelderland voortouwnemer is, in de periode 2023 t/m 2026. De kaarten worden gebaseerd op bestaande gegevens (met name vegetatiekarteringen in combinatie met luchtfoto's), waar nodig aangevuld met uit te voeren veldcontroles.
Het zwaartepunt van de werkzaamheden ligt op de habitattypenkaarten. De overeenkomst betreft voornamelijk bureauwerk (verwerken bestaande gegevens), aangevuld met veldcontroles.
Bij de stikstofgevoelige leefgebiedtypenkaarten gaat het om het nauwkeuriger afbakenen en actualiseren van stikstofgevoelige leefgebiedtypen. Ook dit betreft zowel bureauwerk als veldcontroles.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71354100 Digitale kartering, 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten, 71510000 Terreinonderzoek, 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het zwaartepunt van de werkzaamheden ligt op de habitattypenkaarten. Het betreft hier het opstellen van T1-kaarten (referentiejaar 2019 of 2020). Dit zijn actualisaties van de beschikbare T0-kaarten (referentiejaar 2013 en 2014). Tevens betreft het ondersteuning bij beantwoording van vragen over habitattypenkaarten, met name in relatie tot vergunningverlening en beheerplanprocessen.
De overeenkomst betreft voornamelijk bureauwerk (verwerken bestaande gegevens), aangevuld met veldcontroles. De habitattypenkaarten worden opgeleverd als gis-bestand met bijbehorend verantwoordingsdocument
Bij de stikstofgevoelige leefgebiedtypenkaarten gaat het om het nauwkeuriger afbakenen en actualiseren van stikstofgevoelige leefgebiedtypen. Ook dit betreft zowel bureauwerk als veldcontroles. De resultaten worden aangeleverd als gis-bestand met bijbehorende toelichtende rapportage, en door de Provincie Gelderland tot habitatkaarten voor AERIUS verwerkt.