See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Het inzamelen van papier-karton afkomstig van huishoudelijk gebruik op de recyclageparken en afkomstig van verenigingen (huis-aan-huis)
Beschrijving: De opdracht betreft de inzameling van oud papier-karton afkomstig van huishoudelijk gebruik in de gemeenten die zijn opgenomen in bijlage A en B.
Interne identificatiecode: AK17_230913
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511400 Diensten voor het verzamelen van oud papier
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AK17_230913 - 1
Beschrijving: Perceel 1: De inzameling van papier-karton in de recyclageparken in de regio Oost • Het plaatsen en de verhuur van afzetcontainers op de gemeentelijke en intercommunale recyclageparken. • De afvoer van afzetcontainers van de recyclageparken naar de aangeduide verwerver en de lediging.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AK17_230913 - 2
Beschrijving: Perceel 2: De inzameling van papier-karton in de recyclageparken in de regio Zuid • Het plaatsen en de verhuur van afzetcontainers op de gemeentelijke en intercommunale recyclageparken. • De afvoer van afzetcontainers van de recyclageparken naar de aangeduide verwerver en de lediging.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: AK17_230913 - 3
Beschrijving: Perceel 3: De inzameling van papier-karton in de recyclageparken in de regio West • Het plaatsen en de verhuur van afzetcontainers op de gemeentelijke en intercommunale recyclageparken. • De afvoer van afzetcontainers van de recyclageparken naar de aangeduide verwerver en de lediging.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: AK17_230913 - 4
Beschrijving: Perceel 4: Het plaatsen en afvoeren van afzetcontainers ten behoeve van plaatselijke verenigingen in de regio West • Het plaatsen van afzetcontainers op aangeduide plaatsen in de gemeenten • De afvoer naar de aangeduide verwerver, ten behoeve van verenigingen die in opdracht maandelijks het papier-karton huis aan huis ophalen in (delen van) de betrokken gemeenten van regio West
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: AK17_230913 - 5
Beschrijving: Perceel 5: Het plaatsen en afvoeren van afzetcontainers ten behoeve van plaatselijke verenigingen in de regio Zuid • Het plaatsen van afzetcontainers op aangeduide plaatsen in de gemeenten • De afvoer naar de aangeduide verwerver, ten behoeve van verenigingen die in opdracht maandelijks het papier-karton huis aan huis ophalen in (delen van) de betrokken gemeenten van regio Zuid.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: AK17_230913 - 6
Beschrijving: Perceel 6: Het plaatsen en afvoeren van afzetcontainers ten behoeve van plaatselijke verenigingen in de regio Oost • Het plaatsen van afzetcontainers op aangeduide plaatsen in de gemeenten • De afvoer naar de aangeduide verwerver, ten behoeve van verenigingen die in opdracht maandelijks het papier-karton huis aan huis ophalen in (delen van) de betrokken gemeenten van regio Oost.
Interne identificatiecode: 6