Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reconstructie N211 Wippolderlaan
Referentienummer: DOS-2021-0002834
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45233120 Wegenbouwwerken
II.1.4.
Korte beschrijving
De provincie Zuid-Holland is voornemens de N211 Wippolderlaan in de gemeente Westland aan te passen om een toenemend capaciteitsprobleem van en naar de A4, het Westland en Den Haag aan te pakken. Het project N211 Wippolderlaan komt voort uit de MIRT Verkenning Haaglanden. Het betreft het gedeelte van de N211 gelegen tussen de A4 en de aansluiting op de N222
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 63 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie paragraaf 1.3.2 van de selectieleidraad