535127-2024 - Mededinging
Nederland – Adviesdiensten inzake milieuproblematiek – Ketenregie bij Ketendoorbraakproject “Elektrische en Elektronische Apparaten”
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject “Elektrische en Elektronische Apparaten”
Beschrijving: Het ketendoorbraakproject “Elektrische en Elektronische Apparaten” richt zich op de circulariteit van apparaten voor de consumentenmarkt met als doel de milieu impact en het grondstoffengebruik van elektrische en elektronische apparaten in 2030 sterk te hebben teruggebracht. Dit doordat zoveel mogelijk elektrische en elektronische apparaten: - tweedehands of refurbished worden aangeschaft en dus niet altijd nieuw. - gerepareerd worden bij een defect en dus niet gelijk vervangen. - gedeeld worden en dus niet een groot deel van de tijd ongebruikt blijven. - optimaal gebruikt en goed onderhouden worden. In het ketendoorbraakproject wordt meerjarig samengewerkt. Het VersnellingshuisCE biedt ondersteuning aan deze partijen in de vorm van ketenregie. De start van de aanbesteding staat gepland voor augustus 2024 -
Interne identificatiecode: 202407027
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het ketendoorbraakproject “Elektrische en Elektronische Apparaten” richt zich op de circulariteit van apparaten voor de consumentenmarkt met als doel de milieu impact en het grondstoffengebruik van elektrische en elektronische apparaten in 2030 sterk te hebben teruggebracht. Dit doordat zoveel mogelijk elektrische en elektronische apparaten: - tweedehands of refurbished worden aangeschaft en dus niet altijd nieuw. - gerepareerd worden bij een defect en dus niet gelijk vervangen. - gedeeld worden en dus niet een groot deel van de tijd ongebruikt blijven. - optimaal gebruikt en goed onderhouden worden. In het ketendoorbraakproject wordt meerjarig samengewerkt. Het VersnellingshuisCE biedt ondersteuning aan deze partijen in de vorm van ketenregie. De start van de aanbesteding staat gepland voor augustus 2024
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
Aanvullende classificatie (cpv): 31000000 Elektrische machines, apparaten, uitrusting en verbruiksartikelen; verlichting, 39710000 Elektrische huishoudelijke apparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject Circulair Vloerbedekking
Beschrijving: Het ketendoorbraakproject “Elektrische en Elektronische Apparaten” richt zich op de circulariteit van apparaten voor de consumentenmarkt met als doel de milieu impact en het grondstoffengebruik van elektrische en elektronische apparaten in 2030 sterk te hebben teruggebracht. Dit doordat zoveel mogelijk elektrische en elektronische apparaten: - tweedehands of refurbished worden aangeschaft en dus niet altijd nieuw. - gerepareerd worden bij een defect en dus niet gelijk vervangen. - gedeeld worden en dus niet een groot deel van de tijd ongebruikt blijven. - optimaal gebruikt en goed onderhouden worden. In het ketendoorbraakproject wordt meerjarig samengewerkt. Het VersnellingshuisCE biedt ondersteuning aan deze partijen in de vorm van ketenregie. De start van de aanbesteding staat gepland voor september 2024
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van de opdracht.