535491-2026 - Resultaat
België – Kantoormeubilair – Inrichting VRT Gebouwen( Nieuwbouw, ... )
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inrichting VRT Gebouwen( Nieuwbouw, ... )
Beschrijving: De opdracht omvat het nieuwe VRT gebouw in Brussel van een inrichting te voorzien. De in te richten ruimtes maken deel uit van de publieke zones, de representatieve ruimtes, de kantoorvloeren en de productieruimtes. Deze opdracht bestaat uit 3 percelen: • Ontwerp & realisatie • Inrichting • Exploitatie Het uitvoeringsontwerp en de coördinatie van de realisatie gaan meteen van start na de gunning. Deze opdracht heeft tot doel het nieuw gebouw tijdig in te richten binnen het gestelde kader om zo tijdig tot het gewenste resultaat te komen. De inrichting zelf wordt opgenomen in een 2de perceel. De opdrachtnemer biedt op basis van ontwerpen en stijlgidsen van bouwstenen, oplossingen aan om tot een totaalinrichting te komen. Dit conform de beschreven functionaliteiten en materialisatie. De producten die effectief zullen worden besteld, worden ook geleverd en gebruiksklaar opgesteld. Van dit raamcontract kan tijdens de volledige looptijd worden afgenomen voor het realiseren van (her)inrichtingen in het nieuwe gebouw of op andere VRT locaties. In het kader van verdere exploitatie bevat dit raamcontract ook het luik assetbeheer, ontwerp en onderhoud. Voorkeur om met 1 partij te werken. De opdrachtnemer die alle percelen kan invullen, krijgt een hogere score.
Interne identificatiecode: 2025/OO/751
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/OO/751 - 1
Beschrijving: Ontwerp
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025/OO/751 - 2
Beschrijving: realisatie van de inrichting
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2025/OO/751 - 3
Beschrijving: Assetbeheer en onderhoud
Interne identificatiecode: 3