See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst juridische dienstverlening
Beschrijving: Stad Hasselt wenst, zowel in eigen naam en voor eigen rekening als in hoedanigheid van aankoopcentrale, een poule samen te stellen voor de raamovereenkomst m.b.t. juridische ondersteuning, adviesverlening en vertegenwoordiging voor rechtbanken en administratieve rechtscolleges. De raamovereenkomst wordt afgesloten met verschillende opdrachtnemers per perceel.
Interne identificatiecode: PPP0D1-6274/5471/2025-6274
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Fiscaal recht
Beschrijving: Fiscaal recht
Interne identificatiecode: 2025-6274 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Burgerlijke recht
Beschrijving: Burgerlijke recht
Interne identificatiecode: 2025-6274_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Administratief recht
Beschrijving: Administratief recht
Interne identificatiecode: 2025-6274_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Omgevingsrecht
Beschrijving: Omgevingsrecht
Interne identificatiecode: 2025-6274_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Arbeids-, sociaal- en ambtenarenrecht
Beschrijving: Arbeids-, sociaal- en ambtenarenrecht
Interne identificatiecode: 2025-6274_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Overheidsopdrachten
Beschrijving: Overheidsopdrachten
Interne identificatiecode: 2025-6274_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Economisch, ondernemings- en vennootschapsrecht
Beschrijving: Economisch, ondernemings- en vennootschapsrecht
Interne identificatiecode: 2025-6274_7