535836-2023 - ResultaatBelgië-Brussel: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
VLAM zoekt software ontwikkelaar voor ontwikkeling matchmaking webplatform
Referentienummer: VLAM-VLAM/2023/05-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Ontwikkelen van een geavanceerd webplatform waar voedingsprofessionals elkaar vinden, inspireren en connecteren. Het Local Matchmaking platform moet een geavanceerd B2B-tool worden waar voedingsprofessionals elkaar kunnen vinden, connecteren en inspireren zodat kruisbestuivende samenwerkingsverbanden kunnen geïnitieerd worden.
Naast de ontwikkeling van de tool, moet ook het hosten en het onderhoud er van voorzien worden voor 1 jaar vanaf oplevering.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72230000 Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software, 72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding