Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Talentmanagement Tool
Referentienummer: siw008921
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Implementeren van een tool ter ondersteuning van talentmanagement
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Talentmanagement tool
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Kwaliteitscriterium - Naam: Gebruiksvriendelijkheid en toepassing / Weging: 30
Prijs - Weging: 10