535925-2022 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Maurik: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aansluiting gemeente Buren bij Inhuurdesk Bedrijfsvoeringsorganisatie West Betuwe - publicatie vrijwillige transparantie vooraf
Referentienummer: 208241
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Buren is een gemeente in de provincie Gelderland. De gemeente heeft 27.010 inwoners en bestaat uit de stad Buren en de dorpen Asch, Beusichem, Eck en Wiel, Erichem, Ingen, Kerk-Avezaath, Lienden, Maurik, Ommeren, Ravenswaaij, Rijswijk (GLD), Zoelen en Zoelmond.
Aanleiding en doel vrijwillige transparantie vooraf
Vanwege de ontwikkeling op de arbeidsmarkt is het voor het waarborgen van het professioneel inhuren van derden noodzakelijk om samenwerking te zoeken met andere gemeenten. De beste manier om de inhuur van derden te professionaliseren is door aan te sluiten bij de inhuurdesk van de Bedrijfsvoeringsorganisatie West-Betuwe (hierna BWB).
Een extern adviseur heeft onderzoek gedaan naar verschillende scenario's om de inhuur van derden structureel vorm te geven. Uit dit onderzoek kwam het advies om aan te sluiten bij de inhuurdesk van de BWB. Het aansluiten bij de inhuurdesk van de BWB vraagt inzet vanuit verschillende organisatieonderdelen.
In een bijlage bij de beschrijving in Negometrix wordt gemotiveerd aangegeven waarom gemeente Buren van oordeel is dat voor het aansluiten van de gemeente bij de Inhuurdesk BWB geen aanbesteding vereist is
Deze publicatie wordt namens de aanbestedende dienst begeleid door Regio Rivierenland, Team Inkoop, gevestigd te Tiel.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79612000 Plaatsing van ondersteunend kantoorpersoneel, 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gemeente Buren is voornemens om vanaf 1 januari 2023 door middel van een dienstverleningsovereenkomst aan te sluiten bij de Inhuurdesk van de Bedrijfsvoeringsorganisatie West Betuwe (BWB).
Gemeente Buren wil al langere tijd de inhuur van derden professionaliseren. Na intern onderzoek binnen de gemeentelijke organisatie en diverse gesprekken met verschillende externe partijen blijkt een samenwerking met de Inhuurdesk van de BWB de beste manier om de inhuur van derden goed te borgen.
Aansluiten bij de Inhuurdesk ontzorgt gemeente Buren op het gebied van inhuur en levert efficiency op. Omdat gemeente Buren gebruik kan maken van het dynamisch aankoopsysteem van BWB voor de inhuur van derden, is de rechtmatigheid geborgd. Ook biedt het meer inzicht en overzicht en krijgen we meer grip op de kosten van inhuur.