535929-2024 - Mededinging
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten – ONDERHOUD VAN DE TECHNISCHE HVAC-, VERWARMINGS- EN SANITAIRE INSTALLATIES VAN DE GEMEENTEGEBOUWEN
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ONDERHOUD VAN DE TECHNISCHE HVAC-, VERWARMINGS- EN SANITAIRE INSTALLATIES VAN DE GEMEENTEGEBOUWEN
Beschrijving: De huidige opdracht betreft de gemeentegebouwen van de Gemeente Schaarbeek en heeft als voorwerp het onderhoud van de bestaande HVAC-installaties, alsook het onderhoud, op het einde van de garantieperiode van 4 jaar, van de nieuw geplaatste of gerenoveerde HVAC-installaties, waarvan de garantieperiode eveneens (bijna) verstreken is. Met ‘onderhoud’ wordt bedoeld : het geheel van activiteiten die bestemd zijn om een installatie in een staat of tot zekere voorwaarden te herstellen zodat de werkingszekerheid wordt gegarandeerd en de installatie opnieuw naar behoren functioneert. Deze opdracht is opgesplitst in meerdere gedeelten, die hierna worden gedetailleerd. 1. Preventief onderhoud (of systematisch onderhoud) Dit onderhoud is bedoeld om de kans op tekortkomingen of verslechteringen van een goed of een verleende dienst te verminderen. De bijbehorende activiteiten worden geactiveerd volgens een planning die is vastgesteld op basis van een vooraf bepaald aantal gebruikseenheden (systematisch onderhoud). De vervangingen van onderdelen en vloeistoffen (verbruiksartikelen) vinden plaats ongeacht hun staat van degradatie en op een periodieke manier. Dit onderhoud wordt uitgevoerd bij het begin van de opdracht op basis van een planning die door de opdrachthouder aan de aanbestedende overheid wordt geleverd. 2. Previsioneel onderhoud (of voorspellend onderhoud): Dit onderhoud is ondergeschikt aan de analyse van de evolutie van significante parameters met betrekking tot de verslechtering van de staat van de installaties (bijvoorbeeld : evolutie van het rendement, analyse van de olie, etc.), waardoor interventies kunnen worden uitgesteld en gepland. De vervanging of herstelling van onderdelen, de vervanging of bijvulling van vloeistoffen vinden plaats na de analyse van hun toestand van beschadiging. Er wordt dan een weloverwogen beslissing genomen om de nodige vervangingen of herstellingen uit te voeren. Alle bijkomende inlichtingen betreffende deze diensten die het voorwerp uitmaken van deze opdracht kunnen worden verkregen bij de Cel Overheidsopdrachten (Dhr. Maxence FURDOS -tel.: 02/244.76.83 -email: mfurdos@1030.be) of bij de gemeentelijke dienst Architectuur (Dhr. Thierry SALMON –tel. : 02/244.75.43 –email : tsalmon@1030.be). Deze opdracht heeft een looptijd van 4 jaar : het gaat om een vaste schijf (periode) van twee jaar en twee voorwaardelijke schijven (periodes) van elk één jaar.
Interne identificatiecode: Scha/Infra/2024/007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Scha/Infra/2024/007 - 1
Interne identificatiecode: 1